אטרקציות למסיבות בת מצווה הדור הבא

במאמר זה נסקור את מבחר האטרקציות לבת מצווה האהובות והמבוקשות לשנת 2018
מה לא נכתב כבר על הילדים שלנו, הרצונות ההולכים וגוברים לידע, טכנולוגיה, סקרנות והמון יצירתיות ורצון עז להראות ולהיראות בעיקר דרך הרשתות החברתיות הממלאות עבורם חלק מאוד חשוב בהתפתחות ובחיי היום יום שלהם.

כאשר הילדה שלנו מגיע לגיל מצוות היא יודעת בדיוק כבר מה היא רוצה החל ממקום האירוע שנכון לשנים האחרונות הביקוש העיקרי הוא חגיגת הטקס במועדונים מובילים לבת מצווה , דרך השמלה אותה הם מדמיינות וכמובן את כל האטרקציות הקיימות הניתנות להזמנה. אך הדגש העיקרי הוא בבחירה ובמעורבות של כלת בת המצווה באירוע שלה.

אטרקציות לכניסה מרשימה

הכניסה למסיבת בת המצווה היא לא פחות חשובה מהאירוע עצמו. כניסה מרשימה מעניקה לילדה את הרגע המיוחד לה התכוננה, כל הפוקוס עליה והיא יודעת זאת היטב. האטרקציות המבוקשות ביותר לכניסה הם:
 1. אין טקס בת מצווה בלי שטיח אדום כמו בהוליווד.
 2. כניסה עם לימוזינה / רכב מפואר / אופנוע הארלי / כרכרה ועוד.
 3. שיר כניסה מקורי או קאבר עליו התאמנה כלת הבת מצווה מס' חודשים.
 4. ריקוד מקורי עם כוריאוגרפיה מיוחדת.
 5. ניגון / תיפוף של שיר מותאם עם להקה.
 6. מצגת מוקעת להצגה בפני כולם.
 

אטרקציות נלוות לאירוע

לאחר סיום הכניסה המרשימה מוצבים לרשות הכיתה המשפחה והחברים מבחר רחב של עמדות מולטימדיה, דוכני מזון, DJ, מנחה אירוע, רקדניות ועוד ועוד ועוד העיקר שיהיה שמח. כמובן שלא כל אטרקציה מתאימה לכל אחת, לכן מנינו במאמר זה את האטרקציות המיוחדות הכי מבוקשות לשנת 2017-2018 מקווים שעזרנו לכן להחליט מה בדיוק אתן אוהבות ומעדיפות.
 1. בוק / מגנטים / צילום לבת מצווה.
 2. משטחי ריקוד מיוחדים להרקדת האורחים / רקדניות ומייצגים.
 3. קלית צמות / ציורים בציפורניים / סדנאות איפור / קעקועי חינה.
 4. תא הקלטות לשירה.
 5. תא צילום כולל תמונות עם מגנטים מהתא וסרטוני וידאו למברכים.
 6. משחקים כמו תא הכסף.
 7. לייב.
 8. ציור קריקטורה.
 9. מופעי פירוטכניקה.
 10. וכמובן שיש את כל עמדות המולטימדיה ושולחנות המשחק המסורתיות.

לסיכום הדברים

מסיבת בת המצווה של בתכם היא האירוע שעליו היא חולמת חודשים רבים. בשונה מאוד מלפני מס' שנים בהם ההורים ערכו את האירוע באולם גדול בדומה לחתונה, בשנים האחרונות הפוקוס הוא רק על כלת בת המצווה ועל החברים. לכן כל הבנות כיום מעוניינות לערוך את האירוע שלהן כפי שהן מדמיינות ורוצות להוביל ולקבל את ההחלטות בעצמן.
לכל ההורים זכרו! אומנם אתם ממנים את האירוע אך חשוב מאוד לתת במה לבתכם בבחירות שלה ולתמוך וללוות אותה. כמובן שישנם מגבלות כמו תקציב ומיקום למשל, אך היו קשובים לרצונותיה של הנערה המתבגרת שלכם. – שיהיה במזל טוב! 
דף הבית טלפוןפייסבוק