איך לבחור צלמים לחתונה?

תאמינו או לא, דווקא בחירת צוות הצילום לחתונה היא אחת הבחירות החשובות שתעשו במהלך ההכנות לחתונה שלכם.
חתונה היא אחד האירועים החשובים ביותר בחייו של כל אחת ואחת מאיתנו. יחד עם זאת, הדרך לאירוע המרגש ארוכה ומלאה בעיקולים. הפקת חתונה הינה משימה מורכבת, אשר כוללת לא מעט התלבטויות והחלטות חשובות. בחירת שמלת כלה וחליפה לחתן, תפריט האוכל בחתונה, הדיי ג'יי שינעים את זמנם של האורחים; אלו הם רק חלק מההחלטות אותם עליכם לקבל בתהליך הפקת החתונה.

אחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו בתקופה זו היא ההחלטה אודות הצלמים שיצלמו את החתונה שלכם. התמונות והוידאו שיצולמו בחתונתכם הם למעשה המזכרת העיקרית שתישאר לכם לאורך שנים ארוכות מחתונתכם. האוכל, המוזיקה ושאר המרכיבים של החתונה נעלמים עם סיומה, ונשכחים זמן קצר יחסית (תתפלאו לגלות עד כמה קצר) לאחר החתונה. אלבום החתונה והוידאו לעומת זאת, ישארו איתכם עוד שנים רבות. לכן, חשוב מאוד כי תבחרו בצוות צלמים מנוסה שיתעד עבורכם בצורה מקצועית ככל הניתן את אחד האירועים החשובים בחייכם.

אז איך יודעים במי לבחור?

הדבר החשוב ביותר הוא הניסיון של צלם החתונות. במידה ולא קיבלתם המלצה ממשפחה, חברים או מכרים בנוגע לצלם מסוים, רצוי מאוד שתוודאו כי לצלם יש ניסיון בצילום חתונות. ניסיון משמעותי בצילום חתונות הוא חיוני, שכן לצילום חתונה מאפיינים ייחודיים, והוא שונה מצילום נוף או צילום סרטים עלילתיים. צלמי חתונות מכירים את אופי האירוע ואת ההתנהלות לאורכו, כמו גם מיקומים לצילומי הזוגיות, שעשויים לחסוך ממכם לא מעט זמן וטרחה. כשהאירוע מתרחש בנמל תל אביב, למשל, קל לצאת החוצה ולהצטלם מול הים, אך כשהאירוע בגני אירועים בשרון, חשוב שהצלם יכיר מיקום אטרקטיבי ומגניב בקרבת מקום שם יוכל לצלם את  התמונות הזוגיות שלפני החתונה.

הנה מספר טיפים נוספים לבחירת צלמי מגנטים, צלמי סטילס וצלמי וידאו:

צלמי וידאו
בבחירת צלם וידאו לחתונה שלכם, יש לוודא כי הציוד שמחזיק הצלם מתאים לביצוע העבודה, וכי הוא אינו מיושן מדיי. כמו כן, חשוב מאוד לבקש לראות עבודות קודמות של הצלם. צלמי הוידאו יהיו לרוב גם אלו העורכים את חומר הגלם שצילמו לכדי וידאו חתונה, ולכן חשוב כי תהיו מתואמים לגבי סגנון העריכה, המוזיקה וכדומה.

צלמי סטילס
בבחירת צלמי סטילס חשוב מאוד לוודא כי סגנון הצילום של הצלם מתאים לכם. כיום צלמי חתונות מצלמים בסגנונות שונים (מסורתי, תיעודי, אומנותי), ולכן חשוב לבדוק את תיק העבודות של הצלם בטרם בחירתכם. חשוב גם לוודא כי כמות הצלמים מספיקה לכמות האורחים (צלם לכל 150 אורחים בערך)

צלמי מגנטים
ישנם מספר דברים שיש לבדוק לפני שבוחרים צלם מגנטים לחתונה. חשוב לבדוק את מידת מקצועיותו ואת כמות המגנטים אותם הוא מספק. כמו כן, יש לוודא כי הוא מגיע עם חולצה עליה מצוין שהוא צלם מגנטים (על מנת שהאורחים ידעו שהוא צלם המגנטים) וכי המגנטים יודפסו על גבי חומרים איכותיים, שכן רבים מהם נוטים לדהות במשך הזמן. 
דף הבית טלפוןפייסבוק