אירוע ממגנט


מאילו אירועים בטוח נרצה מגנטים כמזכרת?


הסיטואציה הבאה בוודאי מוכרת לכם: הגעתם לאירוע מרגש, אתם לבושים במיטב בגדיכם ואז מגיע צלם הלוכד אתכם מחיכיים בכניסה לאולם או תוך כדי הריקודים הסוערים. בסיום האירוע, מתנוססים על הלוח מגנטים מושקעים בכיכובכם. מזכרת נהדרת מאותו אירוע אותה ניתן להצמיד לדלת הכניסה של הבית או למקרר ולהיזכר, כל פעם מחדש, באותו יום משמח.

מגנט להצלחה

בשנים האחרונות המגנטים הפכו למזכרת פופולארית במיוחד באירועים מסוגים שונים. המבחר מסחרר והמגנטים מגיעים במגוון גדלים, מעוטרים באפקטים מיוחדים ובעיצובים תוססים, כאשר ניתן לבחור מגנט הכולל גם כיתוב בהתאמה אישית או חותמת של תאריך האירוע, בעלי השמחה, שמות החוגגים, לוגו של החברה וכדומה. אינסוף אפשרויות.
הטכנולוגיה המתקדמת השפיעה על זירת המגנטים, כאשר יש היום מכונות ועמדות ייעודיות בהן ניתן להצטלם ולהפיק מגנט באופן מידי לאחר שנבחרה התמונה המועדפת ביותר להדפסה על מגנט. בנוסף, הסטנדרט עלה והתוצאה בהתאם: מגנטים חדים במיוחד, שלא דוהים או מתקלפים בקלות.
אז לאילו אירועים יתאימו מגנטים כמזכרת? לפניכם כמה אירועים בהם כדאי להזמין שירות של הפקת מגנטים כמזכרת מאותו אירוע.

להצטלם עם הזוג המאושר בחתונה

חתונה היא האירוע האולטימטיבי לצילום מגנטים, במיוחד אם מצטלמים אתכם, החתן והכלה, אבל גם אם מקבלים מזכרת עם התאריך בו נישאתם. בדרך זו, האורחים אף פעם לא ישכחו את יום הנישואין שלכם. יתרונות נוספים להזמנת מגנטים בחתונות: כולם מתלבשים יפה ונראים נהדר באור הזרקורים ומדובר באירוע ארוך יחסית כך שיש מספיק הזדמנויות להצטלם ואפילו מספר פעמים במהלך האירוע. מדובר במתנה מפנקת במיוחד לכל אורח על אחת כמה וכמה כאשר בוחרים בחבילה של מגנטים ללא הגבלה.

אטרקציה ממגנטת למסיבות בר/בת מצווה

חגיגת מצווה היא אירוע של פעם בחיים והאורחים בכל גיל שמגיעים לאירוע, ישמחו בוודאי להצטלם ולקבל מגנט. השלב הזה בחיים של גילאי בר/בת מצווה מסמל את המעבר מילדות לבגרות והמגנט יהווה בהמשך מזכרת מאותה תקופה מיוחדת בחיים, רגע לפני שהילדים גדלים ומתבגרים. ניתן להפיק מגנטים בכל סוג של בת או בר מצווה, בין אם מדובר בבר מצווה בכותל המערבי או במועדון אופנתי, במסיבה לכיתה או באירוע משפחתי ולהוסיף גם הקדשה מרגשת. אין ספק שזו אחת האטרקציות המובילות לחגיגות בר/בת מצווה המגבשת גם בין החברים המעוניינים להצטלם ביחד ולייצר רגעים משותפים של אושר ושמחה.

לברית/ה – מגנט להתחלה חדשה

כולם רוצים לחזות בפלא שנולד במהלך אירוע הברית או הבריתה ולהצטלם מחובקים עמו. מגנט יותיר מזכרת נפלאה מאירוע זה בין אם האורחים מצולמים עם הרך הנולד או בלעדיו. ניתן גם להפיק מגנטים לברית/ה מבעוד מועד עם תמונה יפה של הבייבי יחד עם הקדשה מרגשת ותאריך יום ההולדת ולהעניק לאורחים בסיום האירוע.

ממגנטים את העובדים – אירועי חברה

אין כמו אירוע גיבוש לנתק את העובדים מהשגרה וייצר ביניהם שיתוף פעולה תוך כדי תנועה, בסיטואציות מאתגרות ובאירוע חווייתי. דרך מיוחדת להזכיר להם את אותו אירוע גיבוש וכמובן את עמיתיהם למשרד הוא באמצעות מגנט – צילום של כל הצוות או המחלקה, תמונות עם החברים הטובים שנפגשו בעבודה ואפילו עם הבוס. כמו כן, מגנט לעובדים יכול להיות מתנת פרידה לעובד שיוצא לדרך חדשה, עוזב או פורש, עובדים שחוגגים יום הולדת. את המגנטים ניתן לתלות ברחבי המשרד כמזכרת מאותו יום כיף או כמזכרת מעובדים שעבדו בחברה לאורך שנותיה. ניתן לשלב את האטרקציה בכל שלב במהלך אירוע גיבוש, לקיים יום צילומים מרוכזים במשרד או מחוצה לו וכדומה.

מגנטים נחשבים לכוכבים של האירועים בימינו – בחרו חברה מקצועית שמציעה מגנטים איכותיים לאירועים ותיהנו ממזכרת שתלווה אתכם למשך שנים רבות.
המאמר מובא בחסות גרייס אירועים - גן ואולם אירועים בראשון לציון, מעוצב בסגנון קלאסי, עטוף בצמחיה עשירה ומלא פינות חמד ועושר עיצובי. 
דף הבית טלפוןפייסבוק