כל האירועים שבהם אסור לכם לוותר על צלם מגנטים

מי לא מכיר את צלמי המגנטים שמסתובבים בחתונות? מסתבר שישנם עוד לא מעט אירועים בהם אפשר ליהנות ממגנטים עם תמונות של המשפחה, החברים והמכרים.
למי מאיתנו אין מגנטים עם תמונות של המשפחה והחברים על המקרר? בשנים האחרונות טרנד צלמי המגנטים התפשט בישראל כמו אש בשדה קוצים. כיום, הטרנד כל כך פופלארי שקשה לדמיין חתונה או אירוע משפחתי בלי צלם מגנטים, ולרובנו יש לא מעט מגנטים עם תמונות מאירועים שונים תלויים על המקרר, הדלת או בכל מקום אחר בבית.

המגנטים מאפשרים לבעלי האירוע להעניק מתנה קטנה לאורחי האירוע או למשתתפים בו. בין אם מדובר בחתונה צנועה בוילה בצפון ובין אם בחתונה בגן אירועים בשרון, המגנט הוא מזכרת קטנה ונהדרת שמזכירה למשתתפים כמה כיף היה באירוע, וכל זה בפשטות וללא התחכמויות.

במקביל, שיפורים טכנולוגיים הפכו את צילומי המגנטים לזולים וזמינים יותר. כיום, צילום מגנטים מתבצע בטכניקה שנקראת "הדפסה תרמית". טכניקה זו מאפשרת הדפסת תמונה איכותית ביותר. כמו כן, השימוש בטכניקה זו מגביר את העמידות של התמונה: התמונה אינה מצריכה למינציה (כפי שתמונות על גבי מגנטים דרשו בעבר), היא עמידה יותר בפני מים, ומחזיקה זמן רב יותר מעמד. 
אך הפופלאריות של הטרנד לא קשורה רק לבעלי האירוע, או לזמינות של הטכנולוגיה, אלא גם למשתתפים בו. מסתבר כי ישראלים אוהבים מגנטים, ואכן, לא פעם תוכלו לראות בחתונות אנשים שמבקשים מצלם המגנטים לצלם אותם, ואף מחפשים את המגנט שלהם בלוח המגנטים לאחר מכן. במקביל, העובדה שישראל מדינה קטנה, בה כולם חברים של כולם וכולם מגיעים ללא מעט אירועים בשנה, בוודאי תורמת לפופלאריות של הטרנד.

הפופלאריות של הטרנד הביאה את צילומי המגנטים לאירועים נוספים מלבד חתונות. ריכזנו ברשימה אחת את כל האירועים שבהם אסור לכם לוותר על צלם מגנטים:

חתונות ושמחות אחרות
חתונות הפכו לאירוע בו פשוט חייב להיות צלם מגנטים. ההנאה הרבה שהאורחים שואבים מצילום המגנטים הביאו ישראלים רבים שחוגגים אירועים משפחתיים שאינם בהכרח חתונות, דוגמת בר-מצוות, בריתות וכדומה, להזמין גם כן צלמי מגנטים. כך, כיום ניתן לראות צלמי מגנטים גם בבריתות, שבת חתן וכדומה.  

ימי הולדת לילדים
ואם כבר לאירועים אז למה לא גם בימי הולדת? כל מי שביקר כאורח ביום הולדת של ילדים ראה כמה הילדים נהנים מהאירוע, ובוודאי שהוא היה שמח כי כל הכיף הזה יהיה מתועד בצורה כזאת או אחרת. מלבד העובדה כי צלם מגנטים ביום הולדת לילדים משמש ממש כאטרקציה עבור האורחים, צלם המגנטים יאשר לחברים לגן או לבית הספר של ילד היום הולדת לקבל מזכרת קטנה מהאירוע.

ימי חברה
כיום נהוג מאוד להזמין צלמי מגנטים גם לימי כיף ואירועי חברה. לא מעט חברות בישראל של 2017 בוחרות לעשות ימי כיף מרוכזים לכל עובדי החברה. מטרת יום הכיף היא בדרך כלל גיבוש וחיזוק הקשר בין העובדים, ומה יותר מגבש מלהצטלם יחד על חוף הים למגנט? לרוב גם המגנטים נתלים על המקרר במקום העבודה ומזכירים לעובדים עד כמה כיף היה וכמה נפלאים החברים לעבודה. 
דף הבית טלפוןפייסבוק