צילום מגנטים לאירועי חברה עושים רק עם מולטי מגנטים לאירועים

יום גיבוש לעובדים שלנו ובסופו – הפתעה
רוצים להיות רגועים שאתם עושים בחירה נכונה? לחצו כאן לראות המלצות של לקוחות שלנו
פעם היינו עובדים שכירים ובשלב מסוים פעם בנו החלום לרצות ולהקים את העסק שלנו אשר משקף חלום שלנו. עשינו את הצעד ופסענו אל עבר המגרש של הגדולים והקמנו עסק. העסק שלנו הוקם על ידנו ואנחנו אלו שהשקענו בו ובנינו אותו לאט לאט, אך נדמה כי יש מי שמניע את העסק שלנו מיום הקמתו – העובדים שלנו. לאורך כל השנה העובדים שלנו עובדים סביב השעון, משקיעים שעות רבות מעבר למצופה ויחד איתנו בונים את העסק שלנו והפכו אותו למה שהוא כיום. אחת לשנה מגיע יום שהוא כולו שייך לעובדים שלנו – אירוע חברה אשר מקפלים בתוכו גם את יום הגיבוש השנתי. ביום שכזה יש לנו הזדמנות להגיד להם תודה.
אירוע חברה – מציגים את העסק שלנו לקולגות
המון פעמים באירועי חברה יש לנו הזדמנות להזמין אל האירוע שלנו קולגות ולהציג בפניהם את חזון הארגון שלנו והשירותים שאנו מציעים וכך ליצור קשרים עסקיים נוספים שירחיבו את מעגל הלקוחות שלנו. ביום שכזה, בו יש לנו ציפיות גדולות להפיק ממנו כמה שיותר, נוכל לשבור את הקרח ולחמם את האווירה באמצעות מגנטים לאירועי חברה. בעת שהאורחים השונים יגיעו ויקחו חלק באירוע שלנו, הם יזכו לאטרקציה מלכדת ומחברת בעת שהם יצטלמו יחד וינציחו רגע נעים. מגנטים לאירועי חברה הוכיחו עצמם ככאלו אשר בונים גשרים ויותר ויותר חברות בוחרות להשתמש בשירות זה.
 
מקדישים את היום לעובדים שלנו
לצד המפגש הפוטנציאלי עם הקולגות שלנו, את מרבית היום אנחנו מקדישים לעובדים החרוצים והיקרים שלנו. ימי עובדים יכולים להיות החל מביקור ביקב, דרך ארוחה טובה במסעדה וכלה בערב קריוקי מבדר לכלל העובדים. היתרון הגדול באטרקציה כמו צילום מגנטים לאירועים היא היכולת לשלב את האטרקציה בכל אירוע שתבחרו. צלם המגנטים יוכל להגיע לכל מקום אשר תזמינו אותו אליו והוא יצטייד בציוד הנדרש על מנת להנגיש לעובדים היקרים שלכם מזכרת מיום מיוחד שמוקדש כולו להם. מולטי מגנטים לאירועים יכולים להפוך את אירוע החברה שלכם לאירוע חוויתי ויוצא דופן באמצעות מגנטים לאירועי חברה שתכליתם לשמח את העובדים היקרים לכם.
 
הזדמנות ללכד את כל עובדי המשרד שלנו
לצד החברות הקטנות המונות מספר קטן של עובדים, ישנן חברות גדולות המחולקות למספר מחלקות וכך יוצא לעתים שעובדי המשרד אינם מכירים את העובדים אשר מניעים איתם את החברה בה הם עובדים. בעת שאנו משלבים ביום הגיבוש אטרקציה כמו מגנטים לאירועי חברה אנחנו מלכדים ומחברים בין כל עובדי החברה שלנו. חיוכים, צחוק, חיבוקים ורגעים משותפים – את כולם ניתן וראוי להנציח באמצעות מגנטים לאירועים אשר מופקים באהבה גדולה, מקצועיות יוצאת דופן ושירות ללא פשרות על ידי מולטי מגנטים לאירועים. בחרו לוקיישן ליום החברה שלכם ואנחנו נגיע עד אליכם.
נהנתם מהשירות שלנו? אהבתם את הדף? פרגנו לנו בשיתוף ובלייק


 
דף הבית טלפוןפייסבוק