צילומי מגנטים לבר מצווה – למה כדאי לנו?

מחפשים מגנטים מיוחדים ואיכותיים לאירוע בר מצווה? הגעתם למקום הנכון. אצלנו תקבלו שירות מצויין, מגנטים בהדפסה האיכותית ביותר וגם מחיר שווה לכל כיס.
נו.. אז למה אתם מחכים? לקבלת הצעת מחיר חייגו: 077-2708337
רוצים להיות רגועים שאתם עושים בחירה נכונה? לחצו כאן לראות המלצות של לקוחות שלנו

אירוע בר המצווה הינו אירוע מרגש המקפל בתוכו גם את העלייה לתורה וגם את הפרידה הרשמית מהילדות אל עבר הבגרות. עבורנו, ההורים, הילדים שלנו תמיד ישארו גוזלים, וכעת כשאנחנו רואים אותם גדלים כל כך מולנו אנחנו נרגשים, וכך נדמה אירוע בר המצווה הופך לאירוע ייחודי שזולגות בו לא מעט דמעות. מאחר ומדובר בגיל מיוחד ולא בעוד חגיגת יום הולדת שגרתית, אנחנו רוצים להפוך את אירוע בר המצווה לאירוע גדול ומרשים שיעניק זיכרון מתוק לילדנו. עם מולטי מגנטים לאירועים תוכלו להפוך את החגיגה הגדולה לחגיגה צבעונית ובלתי נשכחת באמצעות אטרקציית מגנטים שתלווה את האירוע המרגש.
מזכרת רגע לפני שהם גודלים לנו
עם חגיגת המצוות אנו צופים בילדנו גדלים בקצב מסחרר, כזה אשר לא מאפשר לנו תמיד לעמוד בקצב הגדילה ולפתע פתאום אנחנו מגלים מולנו נערים שרק אתמול היו הילדים הקטנים שלנו. באירוע בר המצווה יש לנו הזדמנות פז לתעד את האירוע בצורה מקיפה, בין היתר באמצעות מגנטים לבר מצווה. אירוע בר המצווה מסמל את הקפיצה אל הבגרות ואת הפרידה מהילדות, כך שהאירוע הזה הינו הנחת אבן פינה בעולמם של הבוגרים עבור הילד שלנו, כך שישנו ערך סנטימנטלי מיוחד ביום שכזה ואם ישנה לנו האפשרות לתעד אותו בצורה נרחבת, הרי שנעשה זאת. מולטי מגנטים לאירועים הינה חברה שמתמחה בתיעודים מסוג שכזה ומציעה צילומי מגנטים לאירועי בר המצווה.

תורמים לגיבוש הכיתתי
לרוב אירועי בר המצווה נערכים בכיתה ז', כך שהמשמעות היא שמדובר על הסתגלות חדשה אל מערך חינוכי חדש – חטיבת הביניים. למרות שגיל המצווה מסמל את המעבר מילדות אל עבר הבגרות, עדיין לא מעטים הילדים אשר המעבר לא תמיד הכי פשוט עבורם. אירוע בר המצווה הינו הזדמנות מצוינת לסייע לחבריו של ילדנו החוגג להשתלב עם החברים החדשים בכיתה. כאשר נשלב באירוע מגנטים לבר מצווה, אנחנו תורמים באופן ישיר לגיבוש הכיתתי. אטרקצייה שכזו מגלמת בתוכה בידור, צחוק וכייף וכאשר כל הילדים מתלכדים יחד על מנת להצטלם, הרי שנוצר גיבוש מיידי. אטרקציית מגנטים לבר מצווה מתגלה לא רק כאטרקצייה, אלא גם כגשר בין החברים השונים.

הופכים את האירוע לזכיר
מאחר ומדובר בילדים, חשוב להם מאד להרגיש מיוחדים ולהיות מיוחדים. אירועי בר ובת המצווה בשנים האחרונות הכתיבו טון חדש – טון שבו מגיעים הילדים עם חזון מסוים לאירוע החלומות שלהם, ומה שמצופה מאיתנו ההורים זה בעיקר להגשים את החזון שלהם. מאחר ומדובר בגיל מיוחד ובחגיגה גדולה הנחגגת רק פעם בחיים, אנחנו יודעים כי נעשה כל אשר היקרים לנו מכל יבקשו. בעת שנשלב מגנטים לבר מצווה באירוע הרי שאנחנו גם מגשימים לילדנו חלום וגם הופכים את האירוע לזכיר. נוכחות אטרקציית המגנטים תהפוך את האירוע למיוחד מאד בעייני הילדים מצד אחד וכך הם יזכרו אותו לטובה, ומצד שני גם תעניק להם מזכרת מהאירוע עליו עמלנו רבות – כך שאירוע המצוות של ילדנו יהפוך לאירוע בלתי נשכח.
אירועים נוספים בהם אנו נותנים שירותי צילום מגנטים
מגנטים לחתונה | מגנטים פולארויד | מגנטים לבריתות | מגנטים לימי הולדת
נהנתם מהשירות שלנו? אהבתם את הדף? פרגנו לנו בשיתוף ובלייק


 
דף הבית טלפוןפייסבוק