מגנטים לגני ילדים

חוגגים עם מגנטים בגני הילדים

מחפשים מגנטים מיוחדים ואיכותיים לגני ילדים? הגעתם למקום הנכון. אצלנו תקבלו שירות מצויין, מגנטים בהדפסה האיכותית ביותר וגם מחיר שווה לכל כיס.
נו.. אז למה אתם מחכים? לקבלת הצעת מחיר חייגו: 077-2708337
נדמה שישנה תמימות דעים בנוגע למתנות והרי שכולנו אוהבים לקבל אותן. מה שהופך את המתנות לכל כך אהובות עלינו היא העובדה שאל המתנה מתלווה מימד רגשי לא מבוטל שמתגלה כחשוב לנו יותר מהמתנה עצמה. בעת שאנו מקבלים מתנה מהילדים שלנו הרי שמדובר במימד רגשי גדול יותר שנוגע לנו עמוק בלב והופך אותנו להורים המאושרים ביותר. את מרבית המתנות מהילדים שלנו אנחנו מקבלים במסגרת שנת הלימודים שלהם בגני הילדים. בסוף השנה אנחנו מקבלים את תמונת המחזור של ילדי הגן, אך לשמחתנו גם במהלך השנה אנו מקבלים מהם מתנות נוספות. מגנטים לגני ילדים הפכו למתנה פופולארית ומשמחת שהפכה חביבה גם על אנשי הסגל, על הילדים ובעיקר עלינו.
 
מתנת פתיחת שנה נפלאה
פתיחת שנת הלימודים בגן הינה חוויה מרגשת, להורים ולילדים גם יחד. אנחנו כהורים משחררים את הגוזלים שלנו אל מסגרת לימודית, ואילו על הילדים להסתגל למציאות חדשה עם ילדים חדשים. על מנת להמתיק את יומם הראשון שלא תמיד מסתמן כיום הקל ביותר בגן עבורם, גנים רבים מעניקים מתנת פתיחת שנה לילדים וכך הופכים את יומם הראשון במסגרת החדשה למתוק יותר. אחת המתנות שהגננות נוהגות ונהנות לתת היא לוח שנה המציין את לוח החופשות והמועדים הייחודים במשרד החינוך בצירוף תמונת הילד. מולטי מגנטים לאירועים מפיקים מגנטים לגני ילדים על כל צורתם, ביניהם גם מתנות פתיחת שנה מסוג זה.
 

מתנת יום המשפחה להורים שלנו
בגני הילדים חוגגים את מיטב החגים והמועדים על מנת להעניק לילדים שלנו את טעמה המתוק של המסורת והמועדים השונים ועליהם אנו מחנכים אותם. ביום המשפחה מדובר על יום חג ממש בגני הילדים אשר מקדש את ערך המשפחה ואת החשיבות שבכבוד ההורים שלנו, כך שזו הזדמנות נפלאה לשלב מגנטים לגני ילדים במועד שכזה. ביום שכזה מתבקש שהילדם יעניקו לנו, ההורים מתנה צנועה ומשמחת. תשמחו לגלות כי באמצעות מגנטים לגני ילדים ניתן ליצור מתנות מרגשות בעלות נוחה שעושה אפקט גדול. בעזרת חברת מולטי מגנטים תוכלו לתכנן ביחד מתנות אשר הולמות את יום המשפחה השמח תוך שיקולים והתחשבות באילוצי הגן כדוגמת תקציב, סגנון המתנה וכדומה.
 
מתנת סוף שנה שלא נשכח
רגע לפני שיוצאים אל החופש הגדול ישנה מסיבת הסיום המסורתית אשר בה הילדים שלנו מככבים בחגיגה שמחה הכוללת שירים וריקודים איתנו ההורים. כחלק מהמסורת של חגיגות סוף השנה, מעניקות הגננות מתנת סוף שנה לילדים ולהורים. עבור הילדים מדובר במתנה והרי שלקבל מתנות זה תמיד משמח, ועבור ההורים מדובר במתנה מרגשת מילדיהם הנצורה בלבם. מתנות סוף שנה רבות ניתן לעשות עם חברת מולטי מגנטים לאירועים אשר מומחית בין היתר בהפקת מגנטים לגני ילדים. תוכלו ליצור תמונת מגנט של הילד איתה תקשטו את מקרר הבית, סימנית תמונות הנושאת מספרת תמונות של ילדכם ואפילו סיפרון עם תמונתם.
נהנתם מהשירות שלנו? אהבתם את הדף? פרגנו לנו בשיתוף ובלייק


 
דף הבית טלפוןפייסבוק