מגנטים לחתונה: מתעדים את אירוע החתונה שלנו עם אטרקציית המגנטים

אל תתפשרו בשביל כמה שקלים תבחרו מגנט איכותי שלא דוהה ולא מתקלף
חשוב לדעת! אצלנו הדפסת המגנטים יוצאים בדיוק באותה איכות כמו בתמונה

 מגנטים לחתונה עם מולטי מגנטים לאירועים - מנציחים אירועים בלתי נשכחים !

מגנטים באיכות הגבוהה ביותר - לפרטים נוספים חייגו: 077-2708337


המקררים בבתים של כולנו מקושטים בשלל מגנטים שליקטנו מאירועים שונים אליהם הוזמנו. אותם המגנטים הינם ההוכחה כי בעת שבעלי האירוע צריכים להכריע אודות אטרקציה לאירוע שלהם, מרביתם בוחרים במגנטים שמוכתרים פעם אחר פעם כהצלחה גדולה. מגנטים לחתונה מקפלים בתוכם את כל מה שאפשר לבקש: מימד בידורי לאירוע, ערך מוסף לאורחים ומזכרת משותפת לנו ולהם. נדמה כי כיום מגנטים לחתונה הינם חלק בלתי נפרד מהאירוע, עד כדי כך שהאורחים עם הגעתם אל מתחם האירועים כבר מחפשים את צלם המגנטים. אם עדיין נותרו לנו תהיות אודות מגנטים לחתונה, הרי שכעת אין כל ספק שמדובר באחת האטרקציות המוצלחות ביותר שנוכל להביא אל האירוע שלנו.

רוצים להיות רגועים יותר שבחרתם בחברה הנכונה? לחצו כאן לראות המלצות של לקוחות שלנו
מגנט עם מסגרת בחתונה

מגנטים לחתונה - אטרקציה זולה יחסית

כיום אנחנו לא מסתפקים רק בקבלת פנים חמימה ,שבירת כוס ורחבת ריקודים, אלא הופכים את החתונה שלנו לאירוע בלתי נשכח המקפל בתוכו מימד בידורי לא מבוטל. אחת הדרכים למנף את האירוע ולהרים אותו לגבהים חדשים היא להביא אטרקציה אל החתונה – כזו אשר תחרוג מהתכנית הסטנדרטית של אירוע חתונה ותנגיש לקהל האורחים משהו קצת אחר. כיום בענף החתונות ניתן למצוא שלל אטרקציות שונות אשר הופכות את האירועים לייחודים ובלתי נשכחים. בעוד ישנן אטרקציות אשר העלות שלהן גדולה ואינה אפשרית כלכלית לכל הזוגות, דווקא מגנטים לחתונה כן. מדובר על אטרקציה עם עלות נוחה הנגישה לכל הזוגות הדורשים בה.
כל אורח יוצא עם מזכרת
כיום בענף החתונות נהוג כי בסוף האירוע מחלקים מזכרות מהחתונה. כאשר מדובר על מזכרות שניתנות בסוף האירוע הרי שמדובר בתקציב כספי נוסף אשר מקצים בני הזוג בנוסף לכל הוצאות החתונה הגדולות. בעת שתארחו בחתונתכם מגנטים לחתונה הרי שאתם למעשה מגלמים כאן גם אטרקציה לאורחים במהלך האירוע וגם נפרדים מהם לשלום עם מזכרת. החתונה הינה אירוע לא זול בכלל, ואם ישנה לנו האפשרות לחסוך עלויות במהלך הפקת האירוע, הרי שנעשה זאת. לבני הזוג חשוב מאד להבטיח כי תהיה עמדת מזכרות בסוף האירוע וכך להשאיר את חותם החתונה אצל כל אורח ואורח. כאן כאמור, לא מחכים לסוף החתונה וכבר בשיאו של האירוע יהיו לאורחים המזכרות מחתונתכם.
 
מפקידים את האחריות בידיים טובות
מאחר והאטרקציות באירוע החתונה המון פעמים הופכות להיות שיא הערב, חשוב שנדע לבחור את איש המקצוע הנכון. בהפקת אירוע החתונה שלנו אנחנו יוצאים להמון פגישות עם ספקים על מנת לגבש את הצוות המנצח אשר יהפוך את האירוע שלנו מעוד אירוע שגרתי לאירוע יוצא דופן לנו ולאורחים שלנו. מולטי מגנטים לאירועים ינצחו על אטרקציית החתונה שלכם ויתעדו וינציחו את הרגעים המאושרים שלכם עם הקרובים אליכם על מגנטים שיונפקו ממש במהלך האירוע. ספק מוצלח לחתונה הינו ספק אשר מציע שירות אישי ומקצועיות - מולטי מגנטים לאירועים אם כך הינו ספק אשר ראוי להיות חלק מאירוע חייכם.
צלם מגנטים לחתונה
אטרקציות נוספות שניתן לשלב בחתונה

קונפטי | בלונים | עשן כבד | תא צילום | זיקוקים
נהנתם מהשירות שלנו? אהבתם את הדף? פרגנו לנו בשיתוף ובלייק


 
דף הבית טלפוןפייסבוק