מגנטים מיוחדים

מה יהפוך את המגנטים באירוע שלנו למיוחדים?
מחפשים מגנטים מיוחדים ואיכותיים לאירוע שלכם? הגעתם למקום הנכון. אצלנו תקבלו שירות מצויין, מגנטים בעיצובים שונים שלא תראו בשום מקום בהדפסה האיכותית ביותר וגם מחיר שווה לכל כיס.
נו.. אז למה אתם מחכים? לקבלת הצעת מחיר חייגו: 077-2708337
כאשר אנחנו מפיקים אירוע נדמה כי מטרת העל שלנו היא ליצור אירוע ייחודי ובלתי נשכח. גם אם מדובר ביום הולדת, בחתונה, באירוע עסקי או במסיבת גיוס, בעת שאנחנו לוקחים על עצמנו את מלאכת האירוח – נרצה לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. אחת הדרכים ליצור אירוע מוצלח היא לרגש את האורחים ובעיקר לגרום להם להנות. החלטנו להביא אל האירוע שלנו צלם מגנטים וכך למנף את האירוע? נפלא! תשמחו לגלות שבאמצעות מאמץ קטן תוכלו לשלב באירוע שלכם מגנטים מיוחדים בעקבות שידרוגים קלילים בלבד. אם כך, איך נוכל להבטיח שהמגנטים באירוע שלנו יהיו מגנטים מיוחדים שישמחו את האורחים שלנו?
 
הקדשה אישית בתחתית המגנט
אחת הדרכים הנפוצות והיעילות ביותר להפוך את המגנטים באירועים שלנו לייחודים יותר היא דרך הקדשה אישית בתחתית המגנט. כיום בכל אירוע, החל מחתונה ועד אירוע עסקי, ניתן יהיה להנות מצלם מגנטים אשר מתעד את האירוע ומעניק מזכרת נעימה לאורחים, והיכולת שלנו להפוך את המזכרת לאישית יותר הופכת את המזכרת לנעימה ולפשוט יותר – זכירה. בעת שמדובר באירוע כמו חתונה ניתן יהיה לחתום את שם בני הזוג ואת תאריך האירוע ואילו באירוע עסקי לשלב את שם החברה וכך להפוך את המגנט לאמצעי שיווקי – כך שאפשר להפוך גם את המגנטים הסטנדרטיים לכאלו אשר נחשבים מגנטים מיוחדים.
 
מגנטים עם לוח שנה
במרבית האירועים אשר מארחים את אטרקציית המגנטים אנחנו זוכים לקבל מזכרת בדמות מגנט סטנדרטי אשר מופק במקום. תשמחו לגלות כי ישנה דרך לשדרג את אטרקציית המגנטים בכך שנהפוך אותם למגנטים המוצמדים ללוח שנה. מדובר על מזכרת פונקציונאלית ביותר בעקבות שידוך המגנט ללוח שנה שכולנו נעזרים בו. מולטי מגנטים לאירועים מפיקים גם מגנטים מיוחדים כדוגמת מגנטים עם לוח שנה וכך אפשר להיות סבורים ובטוחים שהאורחים שלכם יצאו נסקרים מהאירוע שלכם. מדובר על שידרוג קטן בדיל המגנטים שיוצר אפקט גדול ובעיקר שובר את שגרת המגנט הבסיסי אשר כולנו התרגלנו אליו.
מגנט סימניה
תרבות הסלפי העלתה את המודעות והחיבה לצילום עצמי ולצילום בכלל ונדמה כי כולנו אוהבים מאד להצטלם. הרעיון העומד מאחורי הצילום הוא הנצחת רגעים מיוחדים ומי מאיתנו לא אוהב להתרפק לפעמים על רגעים שמחים שעברו? אנחנו מחבקים את הטכנולוגיה פעם אחר פעם ואם ישנה האפשרות להנות ממנה, הרי שנעשה זאת. כאשר מדובר במגנטים לאירועים ניתן יהיה ליצור מגנטים מיוחדים ויוצאי דופן בכך שנעניק לאורחים שלנו את האפשרות ליצור מגנט סימניה המורכב משלוש תמונות שונות. מדובר על מגנט מיוחד ומדליק אשר מגלם במגנט אחד בודד מספר תמונות של האורחים, כך שמדובר במזכרת ייחודית מאד. מולטי מגנטים לאירועים עומדים לרשותכם וביחד תוכלו לבנות חבילה אשר מתאימה לצרכים שלכם ולמשאלות לבכם – הכל על מנת להפוך את האירוע שלכם לאירוע שתמיד חלמתם עליו.
אירועים נוספים בהם אנו נותנים שירותי צילום מגנטים
מגנטים לחתונה | מגנטים פולארויד | מגנטים לבר מצווה | מגנטים לבריתות | מגנטים לימי הולדת


 
דף הבית טלפוןפייסבוק