צלם מגנטים לכנסים – כך מחברים את האורחים למותג

הפקת כנס מוצלח מתחילה בתכנון קפדני ומקצועי, יש לבחור מקום מתאים לאירוח הכנס בהתאם למספר המשתתפים ולמיקום המועדף, וחשוב לוודא כי המקום מציע חניה בשפע וכי קל להגיע אליו גם באמצעות תחבורה ציבורית. בנוסף, הפקת כנס לעסק מחייבת ציוד טכני כמו מערכות אורקוליות משוכללות לרבות הגברה מקצועית, מקרן, מסך גדול וכדומה. יש לפרסם את הכנס בזמן באמצעי מדיה שונים, לשלוח הזמנות מכובדות ללקוחות, לספקים ולכל מי שמעוניינים שישתתף בכנס, וכמובן – יש להכין תכנית מפורטת הכוללת לו"ז לבאי הכנס ולהזמין לפחות גימיק אחד לחיבור האורחים למותג.

לחבר את המשתתפים בכנס למותג

כדי להפיק כנס מוצלח, חשוב לקבוע מראש מהם היעדים והמטרות שיש להשיג. כמו כן, חשוב ליצור את האווירה המתאימה במקום כדי לחזק את המותג ולפאר אותו, ליצור בידול מהמתחרים ולהעביר מסרים שיווקיים באמצעים שונים כמו תפאורה, מוצרי פרסום וקידום מכירות, תצוגה של מוצרי המותג וכיוצא בזה.
כמובן, אין לשכוח להזמין מגשי אירוח וכיבוד קל. אם הכנס ארוך, כדאי להזמין קייטרינג מקצועי ולספק ארוחה איכותית, בשרית או חלבית. יש להציע גם שתייה חמה וקרה ולדאוג לפינת קפה זמינה בסמוך לאולם הכנסים. בנוסף, חשוב להזמין צלם מגנטים מקצועי ויעיל וגימיקים נוספים לשדרוג החוויה ולחיבור האורחים למותג אותו מקדמים בכנס.
ראוי לציין כי כנסים מקצועיים רבים מתקיימים בתל אביב בזכות המיקום המרכזי ומגוון האופציות והמקומות בהם ניתן להפיק את האירוע החשוב. כדי להפיק אירוע מוצלח כדאי לדעת כי במתחם של מרכז הירידים – אולם כנסים בתל אביב, יש מספר אולמות מאובזרים וממוזגים המתאימים לכל סוגי הכנסים, החל מאירועים של 50 איש ועד לכנסים של אלפי משתתפים. במרכז הירידים יש חניה בשפע, תחבורה ציבורית קרובה, ציוד טכני בכל אולמות הכנסים, בתי קפה ומערכות אורקוליות חדשות ומשוכללות.

מדוע כדאי להזמין צלם מגנטים לכנס עסקי?

כיום, ברוב האירועים הפרטיים והעסקיים ניתן לראות צלם מגנטים המסתובב בין האורחים, מצלם אותם ולאחר מכן מדפיס את המגנטים באיכות גבוהה, כך שהאורחים יכולים לשוב לביתם עם מזכרת מהאירוע. ראוי להדגיש כי צלם מגנטים משדרג את הכנס ומספק חוויה ייחודית לאורחים באירוע. ניתן לצלם את המשתתפים בכנס עם מוצרים של המותג, יחד עם מנכ"ל החברה ועם מנהלים בכירים נוספים, ולתעד את האורחים מבלים יחדיו.
המגנטים מסייעים לחיזוק המותג ומשמשים ככלי שיווקי יעיל וחדשני לחיבור האורחים למותג המפיק את הכנס, כאשר מעבר לכך האורחים זוכים למזכרת איכותית עם פרטים ליצירת קשר. כך הם יכולים ליצור קשר עתידי עם החברה למידע נוסף, להזמנות ולתיאום פגישה.

צריכים צלם מגנטים? השאירו פרטים ונחזור אליכם. 
דף הבית טלפוןפייסבוק