שלושה מרכיבים שיבטיחו לכם חתונה בלתי נשכחת

כולנו נזכור את יום החתונה שלנו גם בעוד ארבעים שנה, כשנשב עם הנכדים ונספר להם איך הכל התחיל. נדמה שגם אם הטקס הקטן ייערך באופן אינטימי מאוד, בלבוש יומיומי וללא אטרקציות גדולות הוא יהיה עדיין מרגש. מצד שני, גם אם אתם מעדיפים להימנע מאירועים גדולים ועתירי תקציב אתם יכולים להפיק חתונה סוחפת שגם האורחים שלכם יזכרו עוד שנים ארוכות וטובות. כדי להשיג את המטרה הזו יש שלושה מרכיבים חיוניים, ואם תבחרו אותם בקפידה תקבלו את החתונה האולטימטיבית.
 
1 – בחירת המקום
אין ספק שהנושא המרכזי הוא, כמובן, המקום שבו תינשאו. תכנון חתונה בתל אביב יכול להיות מורכב, אבל אם תתמקדו בנושאים החשובים באמת תגלו שזה קצת יותר פשוט ממה שאולי נדמה לכם. ראשית מומלץ לדעת מה מספר האורחים המדויק שלכם, ולכן רצוי שאת רשימת המוזמנים תקבעו לפני שתצאו לסיורי אולמות ברחבי העיר. בתכנון חתונה קטנה רצוי לבחור מקום קטן ואינטימי יותר, כזה שייראה עדיין גדוש ומלא אנרגיות גם אם נמצאים בו רק 150 אנשים. שימו לב גם לאוכל, שהרי אוכל משובח תמיד גורף מחמאות והוא אחד הפרטים הקריטיים באירוע כולו.
 
2 – מוזיקה טובה
הנושא השני הוא בחירת מוזיקה איכותית, וגם כאן אין מקום לפשרות. שילוב נכון בין סגנונות מוזיקליים ושירים קצביים הוא זה שיקפיץ את הרחבה וימשוך את החברים שלכם אל המעגל. כשהמוזיקה טובה האנרגיות בשמים, וכשזה קורה מתרחש הקסם האמיתי. זוהי הדרך הטובה ביותר להפוך את האירוע לשמח עבורכם, וגם עבור האורחים שימשיכו לדבר על הערב הסוחף גם אחרי שהצאצא האחרון שלכם יחגוג את בר המצווה שלו.
 
3 – מזכרת נפלאה מאירוע מיוחד
לבסוף, אל תשכחו לתת תשומת לב גם לתיעוד האירוע. מגנטים לאירועים הם בהחלט האטרקציה המובילה בתחום הזה, ויש לכך סיבה טובה. בזמן שהחברים והמשפחה מתאספים סביבכם כדי לחגוג, כשהם לבושים במיטבם ומחייכים מפה לאוזן, הם יכולים לצאת מהחתונה המיוחדת שלכם עם מזכרת מופלאה שתלווה אותם עוד זמן רב. אלבום תמונות מעוצב וסרטו ווידאו איכותי ישרתו אתכם גם כשתרצו להשוויץ בפני הנכדים (והנינים) איך נראה הערב הגדול בחייכם, אבל המגנטים שיקבלו האורחים כשיצאו לדרכם יזכירו גם להם ערב שכולו אהבה ורומנטיקה, ואין דרך טובה יותר לזכור אירוע מהסוג הזה. הסוד הוא בתכנון, ואם תפעלו נכון לכל אורך הדרך, זה יהיה אירוע באמת מיוחד במינו. 
דף הבית טלפוןפייסבוק