תא צילום לאירועים

כל הסיבות לשלב תא צילום לאירועים בחגיגה הפרטית שלנו

מעוניינים להזמין תא צילום מיוחד לאירוע שלכם? הגעתם למקום הנכון. אצלנו תקבלו שירות מצויין, מגנטים בעיצובים שונים שלא תראו בשום מקום בהדפסה האיכותית ביותר וגם מחיר שווה לכל כיס.
נו.. אז למה אתם מחכים? לקבלת הצעת מחיר חייגו: 077-2708337
כאשר אנחנו חוגגים אירוע במתחם אירועים ומתחילים לחשוב על תכנון האירוע, ידוע לנו שנרצה לשלב אטרקציה באירוע שלנו. האטרקציות באירועים הוכיחו עצמן פעם אחר פעם ואחרי אינספור סיפור הצלחה – גם באירוע שלנו אנחנו רוצים. מולטי מגנטי לאירועים מספקים שלל אטרקציות – החל ממגנטים לאירועים ועד תא צילום לאירועים. תא הצילום הוא למעשה תא צילום נייד, מעין אולפן קטן אם תרצו, שבו יש אפשרות לקהל האורחים להכנס, להתחפש, להצטלם ולברך. החוויה בתא הצילום היא חוויה מגבשת ומלכדת אשר מעניקה משב רוח מרענן באירוע והופכת את צילומי התמונות השגרתיים למעניינים יותר.
 
הופכים את הרחבה פחות עמוסה
באירועים הגדולים אשר אליהם מוזמנים המון אורחים, לעתים קשה לצלם ברחבה לצלם את שלל האורחים ולהוציא את כולם נסקרים. עבור הצלם הרי שמדובר לעתים בקושי לתמרן בין כל האורחים ולהוציא את כולם מרוצים מצד אחד ולהשאיר לבעלי השמחה מזכרת מהם מהצד השני, ואם לא די בכך, הרי שלאורחים לא נעים למצוא עצמם מבקשים להצטלם פעם אחר פעם. יוצא מצב שבאירועים הגדולים נוצר עומס רב על הצלם או הצלמים מהאירוע והרצון של כולם להצטלם לעתים הופך בעייתי. תא צילום לאירועים פותר את הסוגייה הזו ויתרה מכך, הופך את חווית הצילום לגדולה יותר.

מעניקים חוויה לאורחים
תא צילום לאירועים הוא רק אחד מתוך מגוון אטרקציות לאירועים אשר מגלמות גם נוסטלגיה מתוקה וגם את נפלאות הטכנולוגיה של היום. כולנו זוכרים את מכונות הצילום בקניונים אשר כולנו היינו נכנסים אליהן, מצטלמים ויוצאים עם תמונה. מה שפעם היה הלהיט הגדול במרכזי הקניות, חוזר כעת ובגדול אל האירועים בתקן האטרקצייה המרכזית של הערב. עם תא צילום לאירועים אנחנו מעניקים לאורחים שלנו גם אטרקציה שהופכת להיות שיא הערב, וגם מעניקים להם מזכרת מהאירוע שלנו המופקת להם מיד. כולנו התרגלנו לכך שאלבומי התמונות מהאירוע מגיעים רק חודשים לאחריו, אך עם תא הצילום לאירועים אנחנו זוכים למזכרת מוחשית מערב גדול ובלתי נשכח.
 
משאירים ברכה לבעלי השמחה
כשם שאנחנו רוצים מזכרת לעצמנו מהאירוע שבו חגגנו, גם בעלי השמחה רוצים לעצמם מזכרת מהאורחים שלהם. במכונות הצילום ניתן להפיק בעזרת תכנית ממוחשבת ידידותית למשתמש מגנטים הנושאים את התמונות אשר מצלמים בתא הצילום. כך שנוכל להפיק עבור בעלי השמחה מגנט אישי מאיתנו ולהעניק להם כמזכרת מהאירוע הגדול שלהם. מולטי מגנטים לאירועים מספקים את שירותי תאי הצילום לאירועים וקוצרים סיפורי הצלחה עם כל אירוע מחדש. מלבד המגנט המופק לנו מתא הצילום, נוכל להוסיף כיתוב משעשע, מסגרות צבעוניות שונות ועיצובים מדליקים לתמונה וכך להפוך אותה לייחודית יותר מתמונה שגרתית. אם אנחנו מתלבטים אודות אטרקציה לאירוע שלנו, נדמה כי הדרך הבטוחה לשמח ולארח על הצד הטוב ביותר היא באמצעות מכונת הצילום באירוע שלכם.
ליחצו כאן לקבלת פרטים נוספים

שירותי אטרקציות וצילום מגנטים לאירועים משלימים לתא צילום
מגנטים לחתונה | מגנטים פולארויד | מגנטים לבר מצווה | מגנטים לבריתות | מגנטים לימי הולדת
נהנתם מהשירות שלנו? אהבתם את הדף? פרגנו לנו בשיתוף ובלייק


 
דף הבית טלפוןפייסבוק