תמונות על מגנטים

אירועים מיוחדים להפיק בהם תמונות על מגנטים
מחפשים תמונות על מגנטים מיוחדים ואיכותיים לאירוע הקרוב שלכם? הגעתם למקום הנכון. אצלנו תקבלו שירות מצויין, מגנטים בהדפסה האיכותית ביותר וגם מחיר שווה לכל כיס.
נו.. אז למה אתם מחכים? לקבלת הצעת מחיר חייגו: 077-2708337
הצעת נישאין על מגנט
המון פעמים אנחנו משקיעים מחשבה רבה ומנסים לחשוב מחוץ הקופסא על מנת ליצור את האפקט הוואו הכי גדול. לא פעם אמרו כי less is more וכנראה שבצדק. נדמה כי ישנו רגע מיוחד בקשר הזוגי שלנו, ואותו רגע נעוץ בהצעת הנישואין. גברים רבים תוהים איך להציע נישואין תוך השאלה איזו הצעה תרגש יותר מכולן והסוגייה החשובה ביותר: לוודא שנקבל תשובה חיובית. בהמון הצעות אנחנו עדים להצעות גרנדיוזיות שהעלות שלהן אדירה, ונדמה כי ככל שמשקיעים יותר ויוצרים אירוע הצעה גדול יותר, כך הוא פחות אינטימי ומרגש.
 
בעזרת תמונות על מגנטים תתפלאו לגלות איזו הצעה מרגשת אפשר להציע. הדפיסו תמונה זוגית שלכם על מגנט עם מולטי מגנטים אירועים, הוסיפו כיתוב המציע את הצעת הנישואין ותלו על המקרר. בעת שבת הזוג שלכם תגיע בסוף היום ותתגלה אל המגנט לגמרי בטעות – הרי שיהיה כאן אפקט וואו יוצא דופן שיצור התרגשות גדולה. מדובר על הצעת נישואין ייחודית ולא שגרתית ואם אנחנו חוששים שלא יהיה לנו מה לספר לנכדים, הרי שכעת יש לנו. מולטי מגנטים אירועים ישמחו לקחת חלק בהצעת הנישואין המרגשת שלכם ולהפיק עבורכם תמונות על מגנטים לפי הזמנתכם האישית כאשר ניקח בחשבון את גודל המגנט, פונט הכיתוב והעיצוב הכללי.
הזמנה לחתונה
ענף האירועים הוא ענף שלא מפסיק להמציא את עצמו בכל פעם מחדש, ונדמה שגם בכל מה שקשור להזמנות לחתונה ישנם חידושים ושידרוגים. כזוג העתיד להתחתן, אנחנו רוצים להעביר את מימד החוויה לאורחים שלנו כבר מרגע שליחת ההזמנה, כך שגם בהזמנת החתונה מושקעת מחשבה רבה ויצירתיות משותפת. זוגות רבים מצאו כי הזמנת-מגנט היא גם יעילה וגם ייחודית. בעת שאנו מקבלים הזמנה לאירוע אנחנו מיד תולים אותה על המקרר על מנת שתאריך האירוע ישאר לנו בתודעה, אך בעת שנשלח הזמנת מגנט, הרי שאנחנו הופכים את החיים לקלים יותר. תמונות על מגנטים תמיד נראים טוב ויוצרים אפקט ויזואלי מרשים, בעיקר כשמדובר בהזמנה מרגשת כמו הזמנה לחתונה.
 
מתנה מלב אל לב ביום הנישואין
נדמה לנו כי הצעת הנישואין ויום החתונה שלנו הינם הימים המגלמים את שיא האהבה שלנו בקשר הזוגי שלנו. אנחנו מופתעים לגלות כי האהבה שלנו מתעצמת בכל שנה מחדש ולשמחתנו יש לנו תאריך מיוחד לחגוג אותה – יום הנישואין. אחת השאלות שמעסיקות את הגברים והנשים גם יחד היא מה להעניק מתנה ליום הנישואין. נדמה כי את המתנות החומריות כדוגמת בושם או חולצה חדשה כבר מיצינו, וכעת כל שנותר הוא להעניק מתנה מלב אל הלב. אחת הדרכים ליצור מתנה ייחודית ומרגשת היא באמצעות תמונות על מגנטים. תוכלו להדפיס קולאז' תמונות שלכם משלל תקופות וליצור על מגנט שיונח על המקרר ויזכיר לכם בכל בוקר ובכל ערב כמה אתם אוהבים וברי מזל.

אירועים נוספים בהם אנו נותנים שירותי צילום מגנטים
מגנטים לחתונה | מגנטים פולארויד | מגנטים לבר מצווה | מגנטים לבריתות | מגנטים לימי הולדת


 
דף הבית טלפוןפייסבוק