אודות

תוכן עניינים

אודות המגנט השולט

הכניסה שלי לעולם מגנטים לאירועים היא שונה.

אני לא מאלו ש"נולדו עם מצלמה ביד" כמו שיצא לי לשמוע הרבה צלמים אומרים שהם כל החיים מצלמים מגיל 4. אני אישית בגיל 4 לא כל כך ידעתי מצלמה אז לא יודע איך הם צילמו.

אבל בכל מקרה בואו ואספר לכם קצת אודות המגנט השולט, למה בחרתי דווקא בשם המגנט השולט ואית התגלגלתי להיות צלם מגנטים.

זה התחיל שלמדתי לתואר הראשון

בתור סטודנט חיפשתי עבודה שבה אני אצליח להרוויח כמה שיותר בכמה שפחות שעות והכי חשוב שזה ישתלב הכי טוב שיש עם הלימודים.

ואז, אחרי חיפושים מצאתי חבר וותיק שהוא צלם אירועים והציע לי עבודה ביחד איתו בכמה אירועים ובהם רצה שאהיה צלם של המגנטים במקביל לזה שהוא מצלם.

אז קניתי את המצלמה הראשונה שלי והתחלתי לעבוד באירועים בתור צלם מגנטים אצל צלם מקצועי שממנו למדתי איך לצלם, מה נכון לעשות מבחינת תאורה, איך לכוון את הפלאש של המצלמה וכמובן איך לעבוד על התוכנה של המגנטים ואיך קורה כל הקסם של הפקת מגנטים לאירועים.

התחלתי לצאת לבד לעולם

אחרי שעבדתי עם צלם מקצועי של אירועים תקופה מאוד ארוכה של שנה וחצי, יצאתי לדרך חדשה שהייתה אמרוה להיות זמנית עד שאסיים את לימודי התואר הראשון.

אבל אז קרה משהו שלא חשבתי וזה שהתאהבתי בעולם האירועים ולא רציתי לעזוב אותו.

מאז ועד היום אני עדיין בתחום צילום מגנטים לאירועים ולא כל כך רוצה לעזוב אותו. נכון שבדרך להיות צלם מגנטים יש המון דברים שעוברים אם בעבר התחום היה יכול להיות מאוד רווחי בתקופה האחרונה התחילו להיכנה המון אנשים למגנטים והמחירים ירדו בצורה מאוד קיצונית. למרות ירידת המחירים לא וויתרתי לעולם על השירות הטוב ביותר שאני יכול לתת ללקוחות שלי, על איכות המגנטים אותם אני נותן ועל הציוד המקצועי בשביל לתת ללקוחות שלי בכל אירוע מחדש את האיכות הטובה ביותר ובגלל שאני רוצה להמשיך ולעסוק בתחום אני תמיד שומר על רמה גבוה ביותר לכל אירוע.

Call Now Button דילוג לתוכן