מגנטים לברית

תוכן עניינים

מגנטים לברית של המגנט השולט במבצע משתלם במיוחד. צילום מגנטים ללא הגבלת כמות + צילום תמונות סטילס מלא של האירוע רק 690 ש"ח בלבד.

אתם חוגגים ברית בשעה טובה ורוצים למצוא צלם מגנטים שיהיה גם הצלם של האירוע וגם לקבל מחיר הוגן ומשתלם, הגעתם למקום הנכון.

אבל רגע אחד לפני שאתם בוחים צלם מגנטים לברית, אני רוצה שתדעו שיש כמה דגשים חשובים שאתם צריכים לקחת בחשבון.

זה מתחיל בדברים שאתם צריכים לשאול צלם מגנטים לפני שאתם סוגרים מולו במיוחד אם אתם רוצים שהוא יהיה גם הצלם של האירוע.

מה שואלים צלם מגנטים?

אני מאמין שהשאלה הראשונה שאתם רוצים לקבל עליה תשובה היא כמה עולה צילום מגנטים, אבל לפני זה יש עוד דברים שאתם צריכים לקבל עליהם תשובות.

אז הכנתי לכם כאן מדריך קצר של סדר השאלות הנכון שיחסוך לכם ויעשה אתכם ממוקדים.

האם הצלם עובד באזור שבו מתקיים האירוע?

השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול היא האם הצלם עובד באזור שבו אתם חוגגים את האירוע.

אם למשל אתם חוגגים ברית בהרצליה, כדאי למצוא צלם לברית שעובד באזור הרצליה, כי אתם תתקשרו והצלם לא עובד באזור שלכם כל השיחה לא תהייה רלוונטית.

אם למשל הצלם מגיע מבאר שבע, או שהוא יגיד לכם שהוא לא עובד באזור הרצליה ואם הוא כן יגיע להרצליה אז תהיו בטוחים שהוא יגבה ממכם מחיר גבוה מאוד בגלל עלויות וזמני הנסיעה שלו הלוך חזור מבאר שבע להרצליה.

כמובן שזה רק לצורך הדוגמה, אבל בכל מקרה כדאי לוודא שצלם המגנטים קודם כל עובד באזור של האירוע.

האם הוא פנוי ביום האירוע?

אחרי שאנחנו יודעים מה שואלים צלם מגנטים בשאלה הראשונה והיא אזור העבודה שלו, השאלה הבאה היא האם הוא בכלל פנוי ביום האירוע.

אם הוא לא פנוי והוא מבטיח לכם שהוא "שולח את הצוות שלו" כדאי מאוד לוותר. כי אין באמת דבר כזה צלם מגנטים שיש לו "צוות עובדים". מדובר על קבלני משנה ותהיו בטוחים שאתם לא רוצים שישלחו לאירוע שלכם קבלן משנה שמרוויח ממש קצת ולא יעשה אקסטרא מייל באירוע לתת לכם את הטוב ביותר.

מהו סוג ההדפסה של המגנטים?

יש המון סוגים ואפשרויות של הדפסת מגנטים לאירועים. הסוג הראשון הוא הדפסה באמצעות מדפסת פוטו שזאת מדפסת דיו רגילה. למרות שיש היום מדפסות מאוד משוכללות עדיין הטכנולוגיה העדיפה ביותר היא הדפסה באמצעות מדפסת טרמית.

היתרון של מדפסת טרמית הוא איכות תמונה גבוה מאוד וכמובן גם עמידות של המגנט לאורך זמן.

האם יש לצלם המלצות והוא כבר עשה אירועים דומים בעבר?

חשוב לוודא עם הצלם האם הוא עשה אירועים דומים בעבר. אירועים בהם הוא הייה גם הצלם מגנטים וגם הצלם של האירוע.

זה חשוב לוודא כי הדינמיקה באירוע שצלם מגנטים הוא גם הצלם של האירוע היא שונה מאשר להיות רק צלם מגנטים. שצלם מגנטים מגיע לאירוע שבו הוא רק צלם מגנטים הוא יכול לעבוד בצורה יותר נוחה, יהיה לו יותר נוח באירוע והוא גם יעבוד באיזי כי זה לא נורא אם למשל מישהו יצא עם מגנט אחד במקום עם 10 מגנטים העיקר שלכולם יהיה מגנט.

אבל שצלם מגנטים הוא גם הצלם של האירוע זה חשוב מאוד שהוא יכול להספיק לצלם את הרגעים החשובים וגם להספיק להפיק מגנטים באירוע.

מגנטים לברית – מה בודקים

אחרי ששאלתם את השאלות החשובות לפני שאתם סוגרים מולם צלם מגנטים. זה הזמן לבדוק כמה דברים והם.

גלריית עבודות :

חשוב מאוד לבדוק גלריית עבודות ולראות שאתם מתחברים לסגנון הצילום.

צילום זאת אומנות, בדיוק כמו ציור וכל דבר אחר. בצילום הצלם מביא את מה שהוא רואה ומעביר את הרגשות דרך המצלמה. למרות שהיום יש טכנולוגיה מאוד מתקדמת שכל אחד יכול לצלם תמונות מאוד איכותיות בקלות, עדיין להעביר את הרגש בתמונה זה משהו שונה וזה מה שהופך את הצילום להיות אומנות.

השוואת מחירים נכונה

השלב הבא הוא לעשות השוואת מחירים בצורה נכונה. אל תשכחו שאם אתם עושים השוואת מחירים חשוב מאוד לבדוק מה אתם מקבלים בכל חבילה.

לפעמים יש נטייה לאנשים לנסות ולמצוא רק את המחיר הכי זול שהם יכולים. אבל, אם אתם מקבלים מחיר זול זה לא אומר שתקבלו מגנטים לא איכותיים או שירות גרוע. זה רק אומר שיכול מאוד להיות שזה לא מה שאתם מצפים לו. אם אתם מצפים שצלם מגנטים יהיה גם הצלם של האירוע אז חשוב שהוא יהיה איתכם גם מספיק זמן באירוע ולא תהיה חבילת צילום קצרה של עד שעתיים שתמצאו את עצמכם פתאום בלי צלם.

מגנטים לברית מחיר – כמה עולה צילום מגנטים?

אמנם אין מחירון קבוע לצילום מגנטים וכל צלם מגנטים יכול לקבוע את המחיר שהוא רוצה. אבל, שיהיה לכם נוח וקצת יעשה לכם סדר הבאנו לכם כאן את המחירון שלנו למגוון חבילות צילום מגנטים לברית.

חבילת צילוםמחירמידע נוסף של המגנט השולט
צילום מגנטים בלבד590 ₪החבילה כוללת צילום מגנטים בלבד ללא הגבלה עד 3 שעות.
צילום מגנטים + צילום האירוע תמונות סטילס690 ₪החבילה כוללת צילום מגנטים ללא הגבלה + צילום תמונות סטילס באירוע עד 3 שעות.
צילום מגנטים + צילום תמונות סטילס + צילום וידאו לטקס הברית.890 ₪צילום מגנטים + תמונות ללא הגבלה + צילום וידאו לטקס הברית ללא עריכות.
Call Now Button דילוג לתוכן